LM4040D25H5TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
LM4040D25H5TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM4040D25H5TA
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena IC VREF SHUNT 2.5V SC70
Fitxak: LM4040D25H5TA.pdf
  • Mezua
LM4040D25H5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM4040D25H5TA fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3154 pcs Datuen fitxa LM4040D25H5TA.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V Tentsioa - Input -
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SC-70-5 Series -
Erreferentzia mota Shunt Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Irteerako mota Fixed
Beste izenak LM4040D25H5TADI Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zarata - 10Hz-10kHz 35µVrms Zarata - 0.1Hz-10Hz -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SC-70-5
Egungo hornidura - Uneko - Irteera 15mA