GC1600048
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
GC1600048 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GC1600048
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD
Fitxak: GC1600048.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
GC1600048ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GC1600048 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 354170 pcs Datuen fitxa GC1600048.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm)
Series SaRonix-eCera™ GC balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua HC-49/US
Beste izenak GC1600048TR Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Modu operatiboa Fundamental Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu edukiera 16pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.165" (4.20mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm Maiztasuna Egonkortasuna ±30ppm
Frequency 16MHz ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 Ohms
Deskribapen zehatza 16MHz ±30ppm Crystal 16pF 40 Ohms HC-49/US