FY1000020
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FY1000020 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FY1000020
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 10.0000MHZ 10PF SMD
Fitxak: FY1000020.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
FY1000020ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FY1000020 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena CRYSTAL 10.0000MHZ 10PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 143554 pcs Datuen fitxa FY1000020.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series SaRonix-eCera™ FY balorazio -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Beste izenak FY1000020DKR Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Modu operatiboa Fundamental Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu edukiera 10pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.043" (1.10mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±10ppm Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 10MHz ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 80 Ohms
Deskribapen zehatza 10MHz ±10ppm Crystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead