FW3740017Z
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FW3740017Z
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL CERAMIC SEAM2016
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
FW3740017Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FW3740017Z fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena CRYSTAL CERAMIC SEAM2016 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 152326 pcs Datuen fitxa
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Series SaRonix-eCera™ FW balorazio -
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Tenperatura operatiboa -
Modu operatiboa Fundamental Muntaketa mota Surface Mount
Kargatu edukiera - Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Maiztasuna Tolerantzia - Maiztasuna Egonkortasuna -
Frequency 37.4MHz ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 80 Ohms
Deskribapen zehatza 37.4MHz Crystal 80 Ohms 4-SMD, No Lead