FW1920001
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FW1920001 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FW1920001
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 19.2MHZ 8PF SMD
Fitxak: FW1920001.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
FW1920001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FW1920001 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena CRYSTAL 19.2MHZ 8PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 248919 pcs Datuen fitxa FW1920001.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Series SaRonix-eCera™ FW balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Beste izenak FW1920001TR Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Modu operatiboa Fundamental Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu edukiera 8pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±10ppm Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Frequency 19.2MHz ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 150 Ohms
Deskribapen zehatza 19.2MHz ±10ppm Crystal 8pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead