FN9600006
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FN9600006 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FN9600006
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena OSCILLATOR XO 96.000MHZ CMOS SMD
Fitxak: FN9600006.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
FN9600006ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FN9600006 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena OSCILLATOR XO 96.000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19473 pcs Datuen fitxa FN9600006.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SaRonix-eCera™ FN
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 96MHz
Deskribapen zehatza 96MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA