FN7500039
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FN7500039 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FN7500039
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena OSCILLATOR XO 75.000MHZ CMOS SMD
Fitxak: FN7500039.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
FN7500039ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FN7500039 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena OSCILLATOR XO 75.000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22032 pcs Datuen fitxa FN7500039.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SaRonix-eCera™ FN
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 75MHz
Deskribapen zehatza 75MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 40mA