FK5000013
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK5000013 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FK5000013
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena OSCILLATOR XO 50MHZ LVCMOS SMD
Fitxak: 1.FK5000013.pdf2.FK5000013.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
FK5000013ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FK5000013 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena OSCILLATOR XO 50MHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 144412 pcs Datuen fitxa 1.FK5000013.pdf2.FK5000013.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SaRonix-eCera™ FK
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak FK5000013TR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.045" (1.15mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 50MHz Deskribapen zehatza 50MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 10mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA
Base erresonatzailea Crystal
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SIT1602BI-21-XXN-33.300000D
SIT1602BI-21-XXN-33.300000D
fabrikatzaileak: SiTime
deskribapena: -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.25V-3
Stockean: 159248 pcs
Deskarga: SIT1602BI-21-XXN-33.300000D.pdf
RFQ
FK5000015
FK5000015
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: OSCILLATOR XO 50.000MHZ CMOS SMD
Stockean: 19484 pcs
Deskarga: FK5000015.pdf
RFQ
FK5000013
FK5000013
deskribapena: OSCILLATOR XO 50MHZ LVCMOS SMD