FK4000032
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FK4000032 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FK4000032
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena OSCILLATOR XO 40.000MHZ CMOS SMD
Fitxak: FK4000032.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
FK4000032ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FK4000032 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena OSCILLATOR XO 40.000MHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21420 pcs Datuen fitxa FK4000032.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SaRonix-eCera™ FK
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.045" (1.15mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 40MHz
Deskribapen zehatza 40MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 10mA