FH3740013Z
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FH3740013Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FH3740013Z
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 37.4MHZ 8PF SMD
Fitxak: 1.FH3740013Z.pdf2.FH3740013Z.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
FH3740013Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FH3740013Z fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena CRYSTAL 37.4MHZ 8PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 164030 pcs Datuen fitxa 1.FH3740013Z.pdf2.FH3740013Z.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Series SaRonix-eCera™ FH balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 4-SMD, No Lead
Beste izenak FH3740013ZTR Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Modu operatiboa Fundamental Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Kargatu edukiera 8pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Maiztasuna Tolerantzia ±10ppm Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 37.4MHz ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 10 Ohms
Deskribapen zehatza 37.4MHz ±10ppm Crystal 8pF 10 Ohms 4-SMD, No Lead