DZ9F3V9S92-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DZ9F3V9S92-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DZ9F3V9S92-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD923
Fitxak: DZ9F3V9S92-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DZ9F3V9S92-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DZ9F3V9S92-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD923 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 436144 pcs Datuen fitxa DZ9F3V9S92-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 3.9V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-923
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua SOD-923
Beste izenak DZ9F3V9S92-7DICT Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 100 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 3.9V 200mW ±5% Surface Mount SOD-923 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 1V