DZ23C5V1-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DZ23C5V1-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DZ23C5V1-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER ARRAY 5.1V SOT23-3
Fitxak: DZ23C5V1-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DZ23C5V1-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DZ23C5V1-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER ARRAY 5.1V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3660 pcs Datuen fitxa DZ23C5V1-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 5.1V tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Energia - Max 300mW Packaging Tape & Reel (TR)