DZ23C4V3-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DZ23C4V3-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DZ23C4V3-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT23-3
Fitxak: DZ23C4V3-7-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
DZ23C4V3-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DZ23C4V3-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1223949 pcs Datuen fitxa DZ23C4V3-7-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 4.3V tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Energia - Max 300mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Beste izenak DZ23C4V3-FDITR
DZ23C4V37F
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 95 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode Array 1 Pair Common Cathode 4.3V 300mW ±5% SOT-23-3