DZ23C20-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DZ23C20-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DZ23C20-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER ARRAY 20V SOT23-3
Fitxak: DZ23C20-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
DZ23C20-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DZ23C20-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER ARRAY 20V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 229453 pcs Datuen fitxa DZ23C20-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 20V tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Series -
Energia - Max 300mW Packaging Cut Tape (CT)