DSR15U600
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DSR15U600 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSR15U600
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC
Fitxak: DSR15U600.pdf
  • Mezua
DSR15U600ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSR15U600 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4129 pcs Datuen fitxa DSR15U600.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 2.2V @ 15A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 600V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AC Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series DIODESTAR™ Alderantzizko berreskuratzea (trr) 35ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-2
Beste izenak DSR15U600DI Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 175°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220AC Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50µA @ 600V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 15A Capacitance @ Vr, F -