DSM80100M-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DSM80100M-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSM80100M-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TRANS PNP 80V 0.5A SOT26
Fitxak: DSM80100M-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
DSM80100M-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSM80100M-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TRANS PNP 80V 0.5A SOT26 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 543395 pcs Datuen fitxa DSM80100M-7.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 80V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 10mA, 100mA
Transistore mota PNP + Diode (Isolated) Hornitzaileen gailuen paketea SOT-26
Series - Energia - Max 600mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOT-23-6
Beste izenak DSM80100M-7DITR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna - Trantsizioa -
Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor PNP + Diode (Isolated) 80V 500mA 600mW Surface Mount SOT-26 DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 10mA, 1V
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 100nA (ICBO) Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 500mA