DMTH6009LK3Q-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMTH6009LK3Q-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMTH6009LK3Q-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 14.2A TO252
Fitxak: DMTH6009LK3Q-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
DMTH6009LK3Q-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMTH6009LK3Q-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET N-CH 60V 14.2A TO252 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 153832 pcs Datuen fitxa DMTH6009LK3Q-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-252
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 13.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 3.2W (Ta), 60W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak DMTH6009LK3Q-13DITR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1925pF @ 30V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 33.5nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza N-Channel 60V 14.2A (Ta), 59A (Tc) 3.2W (Ta), 60W (Tc) Surface Mount TO-252 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 14.2A (Ta), 59A (Tc)