DMTH4007LK3Q-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMTH4007LK3Q-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMTH4007LK3Q-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 40V 16.8A TO252
Fitxak: DMTH4007LK3Q-13.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
  • Mezua
DMTH4007LK3Q-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMTH4007LK3Q-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET N-CH 40V 16.8A TO252 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 73726 pcs Datuen fitxa DMTH4007LK3Q-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-252
Series Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.3 mOhm @ 20A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.6W (Ta) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak DMTH4007LK3Q-13DICT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1895pF @ 30V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 29.1nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 40V
Deskribapen zehatza N-Channel 40V 16.8A (Ta), 70A (Tc) 2.6W (Ta) Surface Mount TO-252 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 16.8A (Ta), 70A (Tc)