DMT6008LFG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMT6008LFG-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMT6008LFG-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 13A PWDI3333-8
Fitxak: DMT6008LFG-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DMT6008LFG-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMT6008LFG-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET N-CH 60V 13A PWDI3333-8 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80246 pcs Datuen fitxa DMT6008LFG-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±12V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI3333-8
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.5 mOhm @ 20A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.2W (Ta), 41W (Tc) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 8-PowerWDFN Beste izenak DMT6008LFG-13DIDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2713pF @ 30V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 50.4nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza N-Channel 60V 13A (Ta), 60A (Tc) 2.2W (Ta), 41W (Tc) Surface Mount PowerDI3333-8 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 13A (Ta), 60A (Tc)