DMT10H010LSS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMT10H010LSS-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMT10H010LSS-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V SO-8
Fitxak: DMT10H010LSS-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DMT10H010LSS-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMT10H010LSS-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET N-CH 100V SO-8 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61269 pcs Datuen fitxa DMT10H010LSS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.8V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.5 mOhm @ 13A, 10V
Power Dissipation (Max) 1.4W (Ta) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak DMT10H010LSS-13DIDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3000pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 71nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 11.5A (Ta), 29.5A (Tc) 1.4W (Ta) Surface Mount 8-SO Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 11.5A (Ta), 29.5A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DMT10H015LFG-13
DMT10H015LFG-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: MOSFET N-CH 100V 10A