DMP4013LFGQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP4013LFGQ-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMP4013LFGQ-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET PCH 40V 10.3A POWERDI
Fitxak: DMP4013LFGQ-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
DMP4013LFGQ-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMP4013LFGQ-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET PCH 40V 10.3A POWERDI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 268192 pcs Datuen fitxa DMP4013LFGQ-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI3333-8
Series Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 10A, 10V
Power Dissipation (Max) 1W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3426pF @ 20V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 68.6nC @ 10V FET mota P-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 40V Deskribapen zehatza P-Channel 40V 10.3A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 10.3A (Ta)