DMP1009UFDF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP1009UFDF-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMP1009UFDF-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 12V 15A UDFN2020-6
Fitxak: DMP1009UFDF-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
DMP1009UFDF-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMP1009UFDF-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET P-CH 12V 15A UDFN2020-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 563630 pcs Datuen fitxa DMP1009UFDF-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±8V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea U-DFN2020-6 (Type F)
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 5A, 4.5V
Power Dissipation (Max) 2W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-UDFN Exposed Pad Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1860pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 44nC @ 8V
FET mota P-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 1.8V, 4.5V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 12V