DMN4026SSDQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN4026SSDQ-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMN4026SSDQ-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET 2N-CH 40V 7A 8SO
Fitxak: DMN4026SSDQ-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DMN4026SSDQ-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMN4026SSDQ-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET 2N-CH 40V 7A 8SO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 128549 pcs Datuen fitxa DMN4026SSDQ-13.pdf
Tentsioa - Proba 1060pF @ 20V Tentsioa - Tasa 8-SO
Vgs (th) (Max) @ Id 24 mOhm @ 6A, 10V Series -
RoHS egoera Digi-Reel® Rds On (Max) @ Id, Vgs 7A
Energia - Max 1.3W polarizazio 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Beste izenak DMN4026SSDQ-13DIDKR
DMN4026SSDQ-13DKR
DMN4026SSDQ-13DKR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DMN4026SSDQ-13 Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 19.1nC @ 10V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 3V @ 250µA FET Feature 2 N-Channel (Dual)
Zabaldutako deskribapena Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 40V 7A 1.3W Surface Mount 8-SO Iturria tentsioa xukatu (Vdss) Logic Level Gate
deskribapena MOSFET 2N-CH 40V 7A 8SO Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 40V