DMN2300UFB-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMN2300UFB-7B
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 20V 1.32A 3DFN
Fitxak: DMN2300UFB-7B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
DMN2300UFB-7Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMN2300UFB-7B fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET N-CH 20V 1.32A 3DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 908825 pcs Datuen fitxa DMN2300UFB-7B.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 950mV @ 250µA Vgs (Max) ±8V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea X1-DFN1006-3
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 175 mOhm @ 300mA, 4.5V
Power Dissipation (Max) 468mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 3-UFDFN Beste izenak DMN2300UFB-7BDI
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 67.62pF @ 20V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 0.89nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 1.8V, 4.5V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 20V