DMN10H170SFG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN10H170SFG-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMN10H170SFG-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 2.9A POWERDI
Fitxak: DMN10H170SFG-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
DMN10H170SFG-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMN10H170SFG-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET N-CH 100V 2.9A POWERDI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 438882 pcs Datuen fitxa DMN10H170SFG-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI3333-8
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 122 mOhm @ 3.3A, 10V
Power Dissipation (Max) 940mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-PowerVDFN Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 870.7pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 14.9nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V Deskribapen zehatza N-Channel 100V 2.9A (Ta), 8.5A (Tc) 940mW (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 2.9A (Ta), 8.5A (Tc)