DMC2990UDJQ-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMC2990UDJQ-7B
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena MOSFET BVDSS: 8V 24V SOT963
Fitxak: DMC2990UDJQ-7B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
DMC2990UDJQ-7Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMC2990UDJQ-7B fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena MOSFET BVDSS: 8V 24V SOT963 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1169763 pcs Datuen fitxa DMC2990UDJQ-7B.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Hornitzaileen gailuen paketea SOT-963
Series Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 990 mOhm @ 100mA, 4.5V, 1.9 Ohm @ 100mA, 4.5V
Energia - Max 350mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-963 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 27.6pF @ 15V, 28.7pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 0.5nC @ 4.5V, 0.4nC @ 4.5V
FET mota N and P-Channel Complementary FET Feature Standard
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 20V Deskribapen zehatza Mosfet Array N and P-Channel Complementary 20V 450mA (Ta), 310mA (Ta) 350mW (Ta) Surface Mount SOT-963
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 450mA (Ta), 310mA (Ta)