DL4003-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DL4003-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DL4003-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 200V 1A MELF
Fitxak: DL4003-13-F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
  • Mezua
DL4003-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DL4003-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE GEN PURP 200V 1A MELF Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 6347 pcs Datuen fitxa DL4003-13-F.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 1A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea MELF Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-213AB, MELF Beste izenak DL4003-FDICT
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 200V 1A Surface Mount MELF
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 200V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz Oinarriaren zati kopurua DL4003
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DL4003
DL4003
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: DIODE GEN PURP 200V 1A MELF
Stockean: 4403 pcs
Deskarga: DL4003.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE GEN PURP 100V 1A MELF
Stockean: 4221 pcs
Deskarga: DL4002-13.pdf
RFQ
deskribapena: DIODE GEN PURP 600V 1A MELF
deskribapena: DIODE GEN PURP 400V 1A MELF