DFLT17A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLT17A-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DFLT17A-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 17V 27.6V POWERDI 123
Fitxak: DFLT17A-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DFLT17A-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DFLT17A-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 17V 27.6V POWERDI 123 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 176885 pcs Datuen fitxa DFLT17A-7.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 17V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 27.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 18.9V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI™ 123
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 225W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua POWERDI®123 Beste izenak DFLT17ADICT
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.15A Edukiera @ maiztasuna -