DFLS2100-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLS2100-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DFLS2100-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V POWERDI123
Fitxak: DFLS2100-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DFLS2100-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DFLS2100-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V POWERDI123 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 155955 pcs Datuen fitxa DFLS2100-7.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 860mV @ 2A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI™ 123 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua POWERDI®123 Beste izenak DFLS2100-7DIDKR
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 100V 2A Surface Mount PowerDI™ 123
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 100V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 2A
Capacitance @ Vr, F 36pF @ 5V, 1MHz Oinarriaren zati kopurua DFLS2100