DFLS1150Q-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLS1150Q-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DFLS1150Q-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 150V POWERDI123
Fitxak: DFLS1150Q-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
DFLS1150Q-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DFLS1150Q-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SCHOTTKY 150V POWERDI123 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 421710 pcs Datuen fitxa DFLS1150Q-7.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 820mV @ 1A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 150V
Hornitzaileen gailuen paketea PowerDI™ 123 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua POWERDI®123 Beste izenak DFLS1150Q-7DITR
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 150V 1A Surface Mount PowerDI™ 123
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1A Capacitance @ Vr, F 28pF @ 5V, 1MHz