DFBR030U3LP-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFBR030U3LP-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DFBR030U3LP-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE SBR 30V 3A U-DFN4040-8
Fitxak: DFBR030U3LP-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DFBR030U3LP-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DFBR030U3LP-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE SBR 30V 3A U-DFN4040-8 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 75364 pcs Datuen fitxa DFBR030U3LP-13.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) 30V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 370mV @ 1A
Teknologia Standard Hornitzaileen gailuen paketea U-DFN4040-8
Series SBR® Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-UDFN Exposed Pad Beste izenak DFBR030U3LP-13DICT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Single Phase Deskribapen zehatza Bridge Rectifier Single Phase Standard 30V Surface Mount U-DFN4040-8
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 30V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 3A