DDZX14-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZX14-13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDZX14-13
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 14V 300MW SOT23
Fitxak: DDZX14-13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
DDZX14-13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDZX14-13 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 14V 300MW SOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2926087 pcs Datuen fitxa DDZX14-13.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 14V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±3% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23
Series - Energia - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak DDZX14-13DI Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 16 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 14V 300mW ±3% Surface Mount SOT-23 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 11V