DDZ8V2BQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ8V2BQ-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDZ8V2BQ-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER SOD123
Fitxak: DDZ8V2BQ-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
DDZ8V2BQ-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDZ8V2BQ-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1814149 pcs Datuen fitxa DDZ8V2BQ-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 8.2V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±3% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 310mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 8 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 8.2V 310mW ±3% Surface Mount SOD-123
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 6.5V