DDZ5V6BS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ5V6BS-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDZ5V6BS-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323
Fitxak: DDZ5V6BS-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
DDZ5V6BS-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDZ5V6BS-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1588434 pcs Datuen fitxa DDZ5V6BS-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 5.6V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±3% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-76, SOD-323
Beste izenak DDZ5V6BS7
DDZ5V6BSDITR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 11 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 5.6V 200mW ±3% Surface Mount SOD-323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 2.5V