DDZ20BSF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ20BSF-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDZ20BSF-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 19.73V 500MW SOD323F
Fitxak: DDZ20BSF-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
DDZ20BSF-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDZ20BSF-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 19.73V 500MW SOD323F Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1444715 pcs Datuen fitxa DDZ20BSF-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 20V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±2.5% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323F
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-90, SOD-323F
Beste izenak DDZ20BSF-7DI
DDZ20BSF-7DI-ND
DDZ20BSF-7DITR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 50 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 20V 500mW ±2.5% Surface Mount SOD-323F Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 70nA @ 17.7V