D5V0F4U5P5-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D5V0F4U5P5-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D5V0F4U5P5-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 5.5V 12.5V SOT953
Fitxak: D5V0F4U5P5-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
D5V0F4U5P5-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D5V0F4U5P5-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 5.5V 12.5V SOT953 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 174477 pcs Datuen fitxa D5V0F4U5P5-7.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 5.5V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 12.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 6V Unidirectional Channels 4
Mota Steering (Rail to Rail) Hornitzaileen gailuen paketea SOT-953
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection Yes
Energia - Peak Pulse - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SOT-953 Beste izenak D5V0F4U5P5-7DICT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna 0.5pF @ 1MHz