D4V5H1U2LP1610-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D4V5H1U2LP1610-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 4.5V 11.5V U-DFN1610-2
Fitxak: D4V5H1U2LP1610-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
D4V5H1U2LP1610-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D4V5H1U2LP1610-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 4.5V 11.5V U-DFN1610-2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1109426 pcs Datuen fitxa D4V5H1U2LP1610-7.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 4.5V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 11.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 5.5V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea U-DFN1610-2
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse - Packaging Tape & Reel (TR)
Beste izenak D4V5H1U2LP1610-7-ND
D4V5H1U2LP1610-7DITR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 90A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna 800pF @ 1MHz eskaerak -