D26V0H1U2LP20-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D26V0H1U2LP20-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D26V0H1U2LP20-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 26V 40V U-DFN2020-2
Fitxak: D26V0H1U2LP20-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
D26V0H1U2LP20-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D26V0H1U2LP20-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 26V 40V U-DFN2020-2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 217679 pcs Datuen fitxa D26V0H1U2LP20-7.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 26V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 40V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 28V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea U-DFN2020-2
Series - Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 300W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-UDFN Beste izenak D26V0H1U2LP20-7DICT
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.5A Edukiera @ maiztasuna 630pF @ 1MHz