D24V0L1B2LPS-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D24V0L1B2LPS-7B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D24V0L1B2LPS-7B
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 46V DFN1006-2
Fitxak: D24V0L1B2LPS-7B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
D24V0L1B2LPS-7Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D24V0L1B2LPS-7B fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 24V 46V DFN1006-2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 225502 pcs Datuen fitxa D24V0L1B2LPS-7B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 46V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea X1-DFN1006-2 Series Automotive, AEC-Q101
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 90W
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 0402 (1006 Metric)
Beste izenak D24V0L1B2LPS-7BDIDKR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2A (8/20µs)
Edukiera @ maiztasuna 6pF @ 1MHz Bidegailu kanalak 1