D12V0H1U2WS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D12V0H1U2WS-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V 24V SOD323
Fitxak: D12V0H1U2WS-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
D12V0H1U2WS-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D12V0H1U2WS-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 12V 24V SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 877068 pcs Datuen fitxa D12V0H1U2WS-7.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 24V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-76, SOD-323 Beste izenak D12V0H1U2WS-7DITR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna 180pF @ 1MHz