BZX84C9V1W-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C9V1W-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C9V1W-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 9.1V 200MW SOT323
Fitxak: BZX84C9V1W-7-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BZX84C9V1W-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C9V1W-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 9.1V 200MW SOT323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 260619 pcs Datuen fitxa BZX84C9V1W-7-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 9.1V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-323
Series - Energia - Max 200mW
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua SC-70, SOT-323
Beste izenak BZX84C9V1W-FDIDKR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 15 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 9.1V 200mW ±6% Surface Mount SOT-323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 6V