BZX84C5V6T-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C5V6T-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C5V6T-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 5.6V 150MW SOT523
Fitxak: BZX84C5V6T-7-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
BZX84C5V6T-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C5V6T-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 5.6V 150MW SOT523 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1445435 pcs Datuen fitxa BZX84C5V6T-7-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 5.6V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±7% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-523
Series - Energia - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOT-523
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 40 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 5.6V 150mW ±7% Surface Mount SOT-523
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 2V Oinarriaren zati kopurua BZX84C5V6
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZX84C5V6LT1
BZX84C5V6LT1
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 5.6V 225MW SOT23-3
Stockean: 7095 pcs
Deskarga: BZX84C5V6LT1.pdf
RFQ
BZX84C5V6LT3
BZX84C5V6LT3
Stockean: 4926 pcs
Deskarga: BZX84C5V6LT3.pdf
RFQ
BZX84C5V6_D87Z
BZX84C5V6_D87Z
deskribapena: DIODE ZENER 5.6V 350MW SOT23-3
Deskarga: BZX84C5V6_D87Z.pdf
BZX84C5V6S-7-F
BZX84C5V6S-7-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ZENER ARRAY 5.6V SOT363
Deskarga: BZX84C5V6S-7-F.pdf
BZX84C5V6TA
BZX84C5V6TA
Deskarga: BZX84C5V6TA.pdf
BZX84C5V6_S00Z
BZX84C5V6_S00Z
deskribapena: DIODE ZENER 350MW 5.6V 5% SOT-23