BZX84C47-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C47-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C47-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 47V 350MW SOT23-3
Fitxak: BZX84C47-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30000 pcs
  • Mezua
BZX84C47-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C47-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 47V 350MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1339174 pcs Datuen fitxa BZX84C47-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 47V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3
Series - Energia - Max 350mW