BZX84C36T-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C36T-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C36T-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 36V 150MW SOT523
Fitxak: BZX84C36T-7-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
BZX84C36T-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C36T-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 36V 150MW SOT523 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1179420 pcs Datuen fitxa BZX84C36T-7-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 36V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-523
Series - Energia - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOT-523
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 90 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 36V 150mW ±6% Surface Mount SOT-523
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 25.2V Oinarriaren zati kopurua BZX84C36