BZX84C36-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C36-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C36-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 36V 300MW SOT23-3
Fitxak: BZX84C36-7-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BZX84C36-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C36-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 36V 300MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 452146 pcs Datuen fitxa BZX84C36-7-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 36V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3
Series - Energia - Max 300mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak BZX84C36-FDICT Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 90 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 36V 300mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 25.2V
Oinarriaren zati kopurua BZX84C36
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZX84C36-HE3-08
BZX84C36-HE3-08
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE ZENER 36V 300MW SOT23-3
Stockean: 2823443 pcs
Deskarga: BZX84C36-HE3-08.pdf
RFQ
BZX84C36-7
BZX84C36-7
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated