BZX84C2V7S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C2V7S-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C2V7S-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT363
Fitxak: BZX84C2V7S-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30000 pcs
  • Mezua
BZX84C2V7S-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C2V7S-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT363 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1133605 pcs Datuen fitxa BZX84C2V7S-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 2.7V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-363
Series - Energia - Max 200mW