BZX84C13-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C13-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84C13-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
Fitxak: BZX84C13-7-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BZX84C13-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84C13-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2085558 pcs Datuen fitxa BZX84C13-7-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 13V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3
Series - Energia - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak BZX84C13-FDITR
BZX84C137F
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 30 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 13V 300mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 8V
Oinarriaren zati kopurua BZX84C13
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZX84C13-HE3-08
BZX84C13-HE3-08
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
Stockean: 2566135 pcs
Deskarga: BZX84C13-HE3-08.pdf
RFQ
BZX84C13
BZX84C13
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 13V 350MW SOT23-3
Stockean: 3858 pcs
Deskarga: BZX84C13.pdf
RFQ
BZX84C12_D87Z
BZX84C12_D87Z
deskribapena: DIODE ZENER 12V 350MW SOT23-3
Deskarga: BZX84C12_D87Z.pdf
BZX84C12W-7
BZX84C12W-7
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: DIODE ZENER 12V 200MW SOT323
Deskarga: BZX84C12W-7.pdf
BZX84C13-7
BZX84C13-7
Deskarga: BZX84C13-7.pdf
BZX84C13-G3-08
BZX84C13-G3-08
Deskarga: BZX84C13-G3-08.pdf
BZX84C13 RFG
BZX84C13 RFG
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: DIODE ZENER 13V 300MW SOT23