BZX84B18-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84B18-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84B18-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 18V 300MW SOT23
Fitxak: BZX84B18-7-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BZX84B18-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84B18-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 18V 300MW SOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2948554 pcs Datuen fitxa BZX84B18-7-F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 18V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23
Series - Energia - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak BZX84B18-FDITR
BZX84B187F
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 45 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 18V 300mW ±2% Surface Mount SOT-23 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 12.6V