BZT585B13T-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT585B13T-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT585B13T-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 13V 350MW SOD523
Fitxak: BZT585B13T-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
BZT585B13T-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT585B13T-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 13V 350MW SOD523 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1939295 pcs Datuen fitxa BZT585B13T-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 13V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 100mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-523
Series - Energia - Max 350mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-79, SOD-523
Beste izenak BZT585B13T-7DITR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 10 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 13V 350mW ±2% Surface Mount SOD-523 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 8V