BZT52C9V1T-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C9V1T-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52C9V1T-7
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 9.1V 300MW SOD523
Fitxak: BZT52C9V1T-7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BZT52C9V1T-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52C9V1T-7 fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ZENER 9.1V 300MW SOD523 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 228740 pcs Datuen fitxa BZT52C9V1T-7.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 9.1V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-523
Series - Energia - Max 300mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua SC-79, SOD-523
Beste izenak BZT52C9V1TDICT Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 15 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 9.1V 300mW ±6% Surface Mount SOD-523 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 6V